AKTUALITY A NOVINKY strana 2/4

Co se děje v okolí?

Co se děje v okolí?

02.04.2016

Co se děje v okolí apartmánu? Je toho opravdu hodně! Prohlídky hradu Kaprun, jarní festival na ledovci nebo červnové 29th Kitzbuehel Alpine Rallye!

Více informací

Letní sezóna otevřena!

Letní sezóna otevřena!

14.01.2016

Zima ještě nezačala a my jsme již otevřeli rezervace na letní sezónu! Určitě se máte na co těšit, protože v létě jsou Alpy stejně krásné, jako v zimních měsících! ...

Více informací

Nová sekce pro motorkáře

27.12.2015

Na našich stránkách jsme vytvořili novou sekci v tipech na výlet - pro motorkáře! Postupně zde budou příbývat jednotlivé tipy na horské silnice a průsmyky, které stojí na motorce projet.

Více informací

První letošní lyžování

První letošní lyžování

10.11.2015

A je to tady! Letos jsme byli poprvé na Kitzsteinhornu, abychom vyzkoušeli, jak jsou na tom ne zcela zimní podmínky. Dopoledne byla bohužel mlha, ale po obědě se obloha vyjasnila a ukázal se nám samý vrchol Kitzsteinhornu. V článku naleznete fotografie i s dalšími novinkami.

Více informací

Pošlete nám Vaše fotky!

02.11.2015

Určitě máte nějaké fotky, které jste vyfotili při své dovolené v našem apartmánu. Pošlete nám je na email (info@apartmanaustria.cz) nebo na naše facebookové stránky. Fotky následně zasdílíme jak na facebooku, tak se objeví na našich webových stránkách. 

Více informací