Letní sezóna otevřena!

14.01.2016

Pořádná zima ještě nezačala a my jsme již otevřeli rezervace na letní sezónu! Určitě se máte na co těšit, protože v létě jsou Alpy stejně krásné, jako v zimních měsících! 

Rezervovat ubytování můžete přes rezervační formulář,  na e-mailu info@apartmanaustria.cz nebo na telefonu +420 606 795 790. Výběr z termínů je zatím velký, ale neváhejte! Pro inspiraci na výlety se podívejte do kategorie Tipy na výlet. Najdete zde tipy na zimní s letní dovolenou a nově také sekci pro motorkáře, kam jsme přidali několik silnic, které při ubytování v Apartmánu Austria musíte projet.

Nabízíme také zvýhodněné pobyty v sekci last minute. Cena v last minute zarnuje ubytování, povlečení, úklid a všechny místní poplatky. 

Přesto, že máme po Štedrém dnu už nějakou tu chvíli, v naší nabídce můžete vybrat dárkový poukaz a obdarovat své blízké, oni si poté vyberou termín, který se jim hodí nejvíce!

Přejeme příjemý pobyt nejen na našich stránkách, ale i v apartmánu obklopeném nádhernými scenériemi a možnostmi úžasných výletů.

»zpět do archivu novinek

Odběr novinek