Informace k pobytu

Informace pro Váš příjemný pobyt na apartmánu č. 30.

Televize

Televizi zapnete stiskem tlačítek jednotlivých kanálů. Jsou naladěny všechny české programy. Přepínat programy je možné také tlačítkem „PROG” ve spodní části dálkového ovládání. Prosím nepřelaďujte. TV vypnete stiskem zeleného tlačítka.

Kouření na pokoji

V apartmánu je kouření zakázáno. Kouřit je však možné na balkoně, kde je popelník. Na stropě je umístěno citlivé čidlo kouře, které je napojeno přímo na hasiče. Výjezd hasičů by obral Vaši peněženku minimálně o 300 €. Nepodceňujte prosím toto varování.

Úklid

Úklid před Vaším příjezdem i po Vašem odjezdu je zahrnut v ceně. Nikomu z nás však není příjemný nepořádek, proto můžete využít vysavač a mop, který najdete v koupelně.

Vybavení kuchyně

Pro Vaši plnou spokojenost jsme se snažili kuchyňku maximálně vybavit pro běžné vaření. Umyté nádobí vraťte prosím na místo, kde jste jej našli. Poslouží i dalším rekreantům, nebo Vám při další návštěvě. Podaří-li se Vám něco poničit, nedělejte si z toho starosti, jen nás o tom prosím informujte na tel.: +420 606 795 790.

Domácí mazlíčci

Ubytování s domácími mazlíčky bohužel není možné.

Apartmán v Rakousku

1 pokoj, nekonečno zážitků

Užijte si svou vysněnou dovolenou, vydejte se do rakouských Alp! Apartmán pro 1 – 5 osob v apartmánovém domě nedaleko Kaprunu je na perfektním místě nejen pro zimní, ale i letní rekreaci. Objevte nejkrásnější místa Rakouska s pohodlným ubytováním.

Přejít nahoru