Hodnocení klientů Apartmán Austria

L. Pospíšilová

Dobrý den, s pobytem ve vašem apartmánu jsme byli velice spokojeni a nadšeni. Já jsem ocenila čistotu a vybavenou kuchyňku, děti rychlou WiFi a český program v televizi, manžel pěkný vyhled. Navíc umístění apartmánu v blízkosti sjezdovek. Byli jsme 1 den na Kaprunu a další den na Schmittenhöhe, byli jsme i ve městě Zell am See a v termálech Tauern spa. Středisko Schmittenhöhe se nám líbilo více než Kaprun. Takže děkujeme a budeme vás doporučovat dále a případně vaše ubytování využijeme i my při našich dalších cestách. 

David Nový

Rezervace, platba a domluva s majitelem – vše bez problému. Apartmán se nám moc líbil, manželka byla nadšená z kuchyně, já ocenil TV jelikož večer rád sleduji zprávy a našim dětem se moc líbili palandy. Výlety jsme si naplánovali podle webových stránek apartmánu. Stihli jsme toho opravdu hodně. Celkově naši dovolenou hodnotíme výborně!

Dana Kozderková

Do oblasti Zell am See jezdíme pravidelně již několik let. V Apartmánu Austria jsme se ubytovali poprvé, přičemž se celá naše čtyřčlenná rodina shodla na tom, že tento apartmán se nám líbil nejvíc ze všech, ve kterých jsme naše zimní dovolené v této oblasti strávili. Chválíme polohu apartmánu, vybavení, čistotu, zázemí, vstřícný přístup personálu i samotného majitele apartmánu. Příští rok se sem určitě opět vrátíme!

Eva Soukupová

Celý komplex Apartmán Austria na naši skupinku udělal výtečný dojem, takže jsem ho hned začala doporučovat svým známým. Milý a vstřícný personál, že má člověk opravdu „rodinný“ pocit, výtečná kuchyně, výborně řešená dispozice apatrmánového domu. Pro ty, kdo dají přednost vlastnímu vaření, je tu plně vybavená kuchyňka. Jediná kaňka je hlučnější silnice před okny na jižní straně, což může vadit jen v noci při otevřených oknech. Blízkostí silnice je na druhou stranu zase dům velmi snadno dostupný.

Kdo chce najít ubytování pro svoje zimní i letní sportovní aktivity v okolí Kaprunu a Zell am See, neudělá s Apartmánem Austria chybu.

Ing. Bc. Jiří Šramar

Dobrý den, dovolená v rakouských Alpách se nám velice vydařila. Počasí bylo hezké, sněhu bylo hodně, přírodní a kulturní zajímavosti v okolí byly krásné. Ubytování v apartmánu bylo velice pohodlné a příjemné. Vybavenost velmi dobrá, vše potřebné bylo k dispozici, což přispělo k příjemnému pobytu. Poloha apartmánu velmi dobrá. Pokoj byl hezký a prostorný a z balkónu se naskýtá překrásný výhled na hory. Na pokoji bylo hezky teplo, což umožnilo i rychlé vysychání oblečení. Místnost pro odkládání lyží a lyžařských bot byla hezky vybavena a do druhého dne bylo vše suché.

Místní restaurace podávala velice kvalitní a chutné jídlo, jak v rámci snídaně, tak v rámci večeře. Snad jedinou věcí, která chyběla, byla nepřítomnost třetího chodu v rámci polopenze během večeře v podobě zeleninového salátu. První večer byly talíře se zeleninou k dispozici, po další dva večery jsem je již hledal na tom samém místě marně. Nicméně vzhledem ke kvalitě, množství a chutnosti místních pokrmů, se nejednalo z mého pohledu o nic zásadního. Naopak během druhého večera nám pán ochotně sám od sebe donesl talíř brambůrek, abychom měli co přikusovat k točenému pivu. S ubytováním v Apartmánu Austria jsme byli velice spokojeni, poskytlo nám mnoho nezapomenutelných zážitků a přispělo ke kvalitně strávené dovolené. Celkové hodnocení by bylo na velmi vysoké úrovni. Na pomyslné stupnici od 1 do 10, kde číslo 10 zastupuje nejvyšší hodnotu, bych volil 9 a to jen z toho důvodu, aby byla motivace ještě do budoucna případně něco zlepšovat, protože, jak se říká, vždy se dá ještě něco vylepšit. Jinak pocitově bychom všichni zúčastnění volili bez váhání číslo 10, neboť jsme se shodli, že ubytování v Apartmánu Austria splnilo maximálně naše očekávání a můžeme ho jen vřele doporučit ostatním návštěvníkům a také se sem v budoucnu rádi někdy vrátíme. Tímto bych Vám chtěl i za mé kolegy poděkovat za velice příjemný pobyt na apartmánu, který významnou měrou přispěl ke kvalitním a nevšedním zážitkům a také k vynikající dovolené.

Alena Havlíčková

Když jsme s manželem dostali od dcery dárkový poukaz na ubytování v apartmánu Austria, nejdřív jsem se trochu zalekla, jelikož po operaci kolene už nechodím tak jako dřív. Bála jsem se jak výlety zvládnu, ale musím říct, že jsem si to nakonec velmi užila. Na přehrady Mooserboden nás vyvezli autobusem a pak jsme pokračovali výtahem. Vydali jsme se také do Bad Gastein. Na vrchol lanovkou takže opět bez problému. Tento výlet stojí za to, výhledy jsou zde jak z pohlednice. Poslední den jsme využili k odpočinku v místních lázních. Apartmán je velmi příjemný. Manžela nejvíce nadchla plně vybavená kuchyňka a tak se nemusel vzdát svého oblíbeného vaření ani na dovolené. Přes počáteční obavy musím říct, že se nám zde velmi líbilo a rádi se sem zase vrátíme.

Marie Šámalová

Apartmán Austria jsem navštívila na jaře se svým přítelem a byli jsme velmi mile překvapeni, apartmán je hezky zařízený, vše je moderní a nachazí se zde vše důležité. Vařili jsme si sami, což ale nebyl to žádný problém, protože vybavení kuchyně je více než dostačující. Z pokoje je krásný výhled na Alpy, navštívili jsme v okolí mnoho krásných míst a určitě se sem ještě vrátíme. Apartmán je vhodný jak pro páry tak pro celou rodinu, v pohodě se tam vyspí pět lidí. Trochu jsem se bála hluku ze silnice, jak někteří Vaši zákazníci píší v referencích, nicméně my jsme neslyšeli vůbec nic. Takže když to shrnu, byla to parádní dovolená v českém apartmánu.

Jana Tvrdíková

Ubytování v apartmánu Austria se nám moc líbilo. I přes to, že jsme na dovolenou vyrazily čtyři kamarádky, tak byl pokoj dostatečně velký. Vždy mám problém se na dovolené dobře vyspat, ale tady to nebyl díky pohodlné matraci problém. Vybavení zcela dostačující, nenapadá mě co by nám chybělo. Myslím, že příští rok sem vyrazíme znovu.

pan Martínek

Právě jsme se vrátili. Moc pěkné, líbilo se nám, ubytování i strava – vše velmi dobré. Pouze trochu jsou slyšet auta od silnice, ale to nebylo nic, co by se nedalo vydržet. Česká televize byla asi rozladěná (již opraveno), ale my jsme stejně byli celý den na výletech. Okolí nádherné, výhled z apartmánu úžasný a místo jinak skvělé. Líbilo se nám a možná se tam někdy zase podíváme. Děkujeme a přejeme hezký zbytek léta.

Lenka Kyptová

Chtěla bych Vám moc poděkovat za prima víkend. Jsme nadšeni z bydlení, stravy a příjemného personálu. Počasí vyšlo na 50%. Pátek nic moc, ale sobota všechno vynahradila. Lyžování paráda. Prostě nemělo to chybu. Když to bude možné, rádi se vrátíme.

Ing. Jan Šimko

Apartmán má ideální polohu pro lyžování v Zell Am See i na Kaprunu…obojí je jen pár minut autem. K maximálnímu relaxu poslouží i nedaleké SPA. Je perfektně vybavený a vše ještě voní novotou. Méně zdatní v cizích jazycích jistě ocení kompletně český personál, který je navíc příjemný a nic není problém. Vše je podtrženo ještě moderní restaurací opět s českým personálem. Když k tomu připočteme ještě kompletní nabídku českých programů, tak si člověk připadá jako doma, ale s možností lyžovat ve světových lyžařských střediscích.

Pavel Racek

Velice útulný a vkusně zařízený apartmán svým vybavením plně vyhovoval naší 4 členné rodině. V penzionu jsme též uvítali nově otevřenou restauraci, kde opravdu výborně vaří a mluví na vás hezky česky. Také se nám líbí dobrá poloha apartmánu, kde je v dosahu několika km velká řada zimních středisek. Celkově jsme byli velmi spokojeni a rádi se tam v létě opět vrátíme.

Aleš Babický

Ohledně ubytování nemáme ani jednu výhradu, to bylo prostě skvělé. Jen v létě pokud je takové teplo, jaké nás tam potkalo, tak se musí větrat i v noci a na hlavní silnici jezdí auta po celou noc (rychle) a protihluková stěna je kratší něž by měla být, aby to bylo lépe odhlučněno. V zimě to bude něco jiného, to budou okna a balkon zavřené.  

Restaurace: výborné pivo, ale jídlo já nemohu posoudit. My jsme si vařili a kolegové nebyli z jídla nikterak nadšeni.

Okolí: super, za 3 dny jsme stihl vyběhnout na Schmnittenhohe, schladit se v jezeře, dojet na Krimmelské vodopády, šli jsme ještě 30 minut za vodopády. navštívit Werfen, někdo vyrazil na Hochalpenstrasse.

Nám se tam moc líbilo, určitě budeme chtít jet v zimě, nevím v jak velké skupině.. Příští rok v létě to chceme zopakovat.

Petra Cimburková

V Apartmánu Austria se nám moc líbilo, skvěle jsme si to užili, lyžování byla fantazie. Určitě se rádi příští rok na Vás obrátíme a pojedeme znovu, nicméně chce to ten týden, za ty čtyři dny jsme toho moc nestihli projezdit. Na apartmánu jsme našli vše co jsme potřebovali, je skvěle vybavený, bezvadné bylo že máte na apartmánu mapy lyžařských středisek a různé průvodce. Ono i na webkách se dá skvěle zorientovat a máte tam skvělá doporučení na výlety i lyžování. Byli jsme moc spokojeni.

Apartmán v Rakousku

1 pokoj, nekonečno zážitků

Užijte si svou vysněnou dovolenou, vydejte se do rakouských Alp! Apartmán pro 1 – 5 osob v apartmánovém domě nedaleko Kaprunu je na perfektním místě nejen pro zimní, ale i letní rekreaci. Objevte nejkrásnější místa Rakouska s pohodlným ubytováním.

Přejít nahoru