Restaurace

Zajděte do restaurace v budově s apartmány. Dejte si točené pivo, víno nebo super jídlo. A nemusíte se ani přezouvat, stačí sejít po schodech. 🙂

U nás hlad mít nebudete

Stravovat se můžete přímo v apartmánu z vlastních zásob a díky plně vybavené kuchyňce nebude problém usmažit řízek, umíchat salát nebo dát dohromady poctivý guláš.

Pokud se vám na dovolené nechce vyvařovat, můžeze zajít do zdejší restaurace nejen na točené pivo nebo na víno, ale také na super jídlo.

Pension Praga Restaurace

Snídaně formou bufetu

Snídaně probíhá formou švédských stolů. Hned po probuzení si můžete pochutnat na vajíčkách, párcích, salámech i sýru, jogurtu nebo čerstvém pečivu. Po lyžovačce nebo horské túře okusíte k večeři polévku a jedno ze dvou předem vybraných jídel (ze kterého je jedno smažená minutka – řízek, sýr).

Rezervace na místě i předem

Rezervaci stravování můžete provést až na místě, ale pro jistotu nám o tom napište do poznámky v rezervačním formuláři nebo řekněte do telefonu. A pokud chcete mít večeři už v den příjezdu, určitě nám o tom řekněte předem.

Ceny a platby

Snídani nebo večeři je možné objdednat také jednotlivě. Cena za stravování v restauraci není zahrnuta v ceně pobytu, platí se v hotovosti přímo v restauraci.

Ceny za jednu osobu: Snídaně 9 Eur / Večeře 16 Eur / Polopenze 23 Eur. Děti do 12 let platé 70 % ceny.

Přejít nahoru