Kontakty

S námi se domluvíte hezky česky. A na lokalitu Zell am See / Kaprun nezapomenete.

Telefon

+420 606 795 790

E-mail

apartmanaustria@seznam.cz

Adresa

Gewerbegebiet 50, 5721 Piesendorf

Kudy k nám?

Apartmán se nachází mezi obcemi Fürth a Piesendorf, necelé tři kilometry od Kaprunu. Oficiální adresa budovy je Gewerbegebiet 50, 5721 Piesendorf, Rakousko. Apartmán se nachází v levé budově.

Za Zell am See se držte směr Mittersill. Za kruhovým objezdem ve Fürthu pokračujte na Mittersill ještě 2 km. Pension je po pravé straně.

Na apartmán mimo dálnice

Na apartmán se dostanete také zcela mimo dálnice. 10 denní známku pořídíte za přibližně 250 Kč, cesta po dálnici je o 100 km delší a časově je trasa stejně náročná. Pokud chcete ušetřit a ještě se porozhlédnout po Německu a Rakousku, určitě trasu vyzkoušejte.

Cesta vede převážně po silnici B20.

Plzeň -> Domažlice -> Babylon -> Straubing -> Eggenfelden -> Altötting -> Trostberg -> Traunstein -> Inzell -> Unken (vítejte v Rakousku) -> Lofer -> Saalfelden -> Zell am See (najeďte do tunelu, ať neprojíždíte zbytečně městem -> na konci tunelu vpravo).

Za Zell am See se držte směr Mittersill. Přijedete do vesničky Fürth, kde je kruhový objezd na sjezd do Kaprunu, pojedete stále směr Mittersill a cca po 2 km je po pravé straně penzion PRAGA. Penzion je na půli cesty mezi Fürtem a Piesendorfem.

Apartmán v Rakousku

1 pokoj, nekonečno zážitků

Užijte si svou vysněnou dovolenou, vydejte se do rakouských Alp! Apartmán pro 1 – 5 osob v apartmánovém domě nedaleko Kaprunu je na perfektním místě nejen pro zimní, ale i letní rekreaci. Objevte nejkrásnější místa Rakouska s pohodlným ubytováním.

Přejít nahoru